Rímsko-katolícka Cirkev

Bankové spojenie: č. učt.: 0056 711 434 /0900
Slovenská sporiteľňa

Vitajte na stránke farnosti Liptovská Lúžna

V týchto týždňoch si maturanti podávajú prihlášky na vysoké školy. Majú tak možnosť prihlásiť sa na štúdium aj na Katolícku univerzitu. Nižšie sa nachádza ponuka štúdia na Katolíckej univerzite v Ružomberku.

V piatok sa aj v našej farnosti konala pietna spomienka na pamiatku zosnulého investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, ktorí tragicky zahynuli v uplynulých týždňoch. Modlili sme sa za rodiny oboch mladých ľudí a pri tejto príležitosti sme taktiež prosili o pokoj v našej krajine. Všetkým pozostalým vyjadrujeme úprimnú a hlbokú sústrasť!

Aj tento rok je možnosť poukázať 2 % z dane pre našu nadáciu. Tlačivá sú pod chórom na stolíku. Taktiež ich môžete stiahnúť "TU".

Smiechovo 2017 - "Nebeské kráľovstvo"

DENNÝ STACIONÁR sv. Faustíny v Lipt. Lúžnej

Denný detský tábor Smiechovo 2016

V súvislosti s narastajúcim počtom utečencov a migranov v Európe a negatívnymi postojmi obyvateľstva SR pripravil generálny sekretariát KBS v spolupráci so Slovenskou katolíckou charitou informačný leták, ktorý podáva základné informácie o utečencoch a migrantoch.

Mt 17, 20

"Veru, hovorím vám: Ak budete mať vieru ako horčičné zrnko a poviete tomuto vrchu: “Prejdi odtiaľto ta!” – prejde. A nič vám nebude nemožné."

Rimanom 8, 31

"Ak je Boh za nás, kto je proti nám?"

Heb 4, 12

"Lebo živé je Božie slovo, účinné a ostrejšie ako každý dvojsečný meč..."

Next Previous