Detské stretká

 

"Prečo by sme mali sobotňajšie popoludnia tráviť doma, keď môžme byť spolu?"

No, poviem vám na rovinu - dôvodov prečo byť doma bolo celkom dosť, Ale my sme chceli byť SPOLU a to bolo to najpodstatnejšie, vďaka čomu vznikli detské stretká. Konajú sa počas celého školského roku, vždy jednu sobotu v mesiaci.

"Čo tam robíme?"

Každé stretko sa nesie pod určitou témou, o ktorej sa rozprávame. A jasné, že nikdy neostaneme iba pri rečiach. Sme šikovní a tak vždy niečo tvoríme, zabávame sa a spolu sa smejeme. Veď je to predsa SMIECHovské stretko.

„Chceš prísť aj ty?“

Si srdečne vítaný. Stretká nie sú vekom ohraničnené. (Priznávam - aj my, veľké deti sa chceme zabávať.) Stretko býva vyhlásené vo farských oznamoch vždy týždeň pred dátumom jeho konania. Okrem toho na na facebooku alebo tu, nájdeš aj plagát, kde sa dozvieš, čo všetko si máš so sebou priniesť. A samozrejme, my ťa s úsmevom privítame. :)

Aďka

"Na stretkách zisťujem nové veci a som rada že si môžem spíjemniť deň."

Sonička

"Stretká sú moja druhá rodina. Viem sa na nich upokojiť a milujem to všetko."

Saška

"Vždy je prvý dojem úžasný. Každý mesiac sa už teším, kedy tam konečne prídem a spríjemním si celý víkend. Je to úžasné a nenahraditeľné. Milujem to tam všetko a vždy viem, že tam si oddýchnem, zabavím sa a niečo aj naučím."

Tánička

"Na stretkách je vždy sranda, vždy si spríjemním deň."

Next Previous

 

Viac fotiek nájdete vo fotogalérii.